Yaşam Kürü Bitki Çayı Nedir?

Zayıflatan bitkiler bir çok erkek ve kadın tarafından yoğun ilgi görmektedir. Bitki çaylarının gerçekten zayıflatmak konusunda büyük bir etkisi vardır. Neredeyse her birey internette bununla ilgili yazıları, yorumları ve bitkilerden yapılan çayları görmüştür. Bitkiler genel olarak metabolizma hızlandırıcı, vitamin ve mineral açısından zengin, insan sağlığı için oldukça faydalıdır. Günümüz de çokça kullanılan bitkiler özel olarak zayıflatma etkisi bulunan ve her yerden temin edebileceğiniz ürünlerdir. Ancak bitkileri bile düzensiz ve yanlış kullanımı vücutta çeşitli sorunlara sebebiyet verebilmektedir. En önemli unsur insanın sağlığı olduğu için uzmanlar evde hazırlanan bitki çaylarını önermemektedir. Bunun yerine sizlerde Yaşam Kürü bitki çayını tercih ederek hem sağlıklı hem de hızla fazla kilolardan kurtulabilirsiniz.

Yaşam Kürünün Faydaları

Yaşam Kürü, içerisinde çeşitli bitkiler bulunduran dört farklı bitki çayından oluşan bir settir. İçerisinde ki çayların ortak özelliği metabolizmayı hızlandırmak olmasına rağmen her kutunun ayrıca vücuda faydalı bir etkisi bulunmaktadır. Bu etkiler haftalık olarak zayıflamaya yeni başlayan bireyler için adım adım sıralanmıştır. İlk olarak vücuttaki toksinlerin atılmasına yardımcı olur, ikinci hafta vücudunuzun dinç kalması için gerekli olan protein, vitamin ve mineralleri barındıran çaya başlanır, üçüncü hafta forma girmeniz için yağ yakıcı özelliği yüksek olan çayın kullanımına başlanmaktadır ve son hafta da yenilenme hızını arttırma özelliği olan çayı tüketiyorsunuz. Bu sayede düzenli bir şekilde 2 ay boyunca kullanarak 14 kiloya kadar zayıflayabilirsiniz. Yaşam Kürü bitki çayı metabolizmayı hızlandırır, vücut direncini dengeler, kan dolaşımını düzenler, gün boyu zinde tutar, toksinlerin atılmasına yardımcı olur.

yaşam kürü hande ataizi

Yaşam Kürü Çayı Kullanımı

Öncelikle şu konuya değinmeliyiz ki ürünün sıralaması uzmanlar tarafından oluşturulmuştur. En etkili olacak şekilde sıraya koyulduğu için kullanıcıların ürünün sıralamasını bozmasını tavsiye etmiyoruz. Ürünü kullanımına arınma çayı ile başlanır, ikinci hafta enerji çayı tüketilir, üçüncü hafta form çayı ve son hafta yenilenme çayı kullanılır. Zaten ürünlerin kutularının açıldığında kapağın alt yüzeyinde bu sıralamayı ve çayların etkilerini de görebilirsiniz. Ürünü kahvaltınızdan yarım saat önce aç karna tüketmeniz gerekiyor. Sıcak suya bir adet süzen poşet atıp karıştırın ve on dakika demlenmesini bırakın. Ardından çayı tüketin ve poşetin salacağı posaları da tüketmeniz gerekmektedir. Bu şekilde kullanıldığın ürünü net bir şekilde faydasını görebilirsiniz.

Yaşam Kürü Kullanlar

Yaşam kürü çayı ilkemiz de çok hızlı bir etki yaratması nedeniyle yoğun bir talep görmektedir.  Hande Ataizi’nin de tavsiye ettiğini bir ürün olmakla beraber sosyal medyada da yoğun talep görmektedir. Kullanan her bireyde net bir şekilde etkilerini göstermesi insanların kafasında ki soru işaretlerini hızlı bir şekilde ortadan kaldırır. Sadece ürünü alan kişilerin ürünün kapağına yapıştırılmış olan bandrolü kontrol etmelerini tavsiye ediyoruz. Eğer aldığınız ürün de bandrol mevcut değil ise aldığınız firma ile görüşerek ürünü hemen iade ediniz.